2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ZEPS s.r.o. – výstavba nové kompostárny“
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka drtící a třídící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v přílohách č. 4 – technické specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu. Veřejná zakázka je rozdělena na dvě části, přičemž účastníci mohou podat nabídku na jednu, či obě dvě části.
Interne Kennung: „ZEPS s.r.o. – výstavba nové kompostárny“
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen, 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - drtící technologie
Beschreibung: Předmětem části 1 zakázky je dodávka drtící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 1 - drtící technologie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 - třídící technologie
Beschreibung: Předmětem části 2 zakázky je dodávka třídící technologie. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v příloze č. 4 – technické specifikace. Předmětem zakázky je rovněž: • doprava do místa plnění vč. uvedení zařízení do provozu, • předání kompletního manuálu v českém jazyce, • zaškolení obslužného personálu.
Interne Kennung: Část 2 - třídící technologie
Haupteinstufung (cpv): 43411000 Sortier- und Siebmaschinen