2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concepten
Beschreibung: De Opdracht omvat conceptontwikkeling en de uitvoering hiervan. Alle minimale eisen die het CAK stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het Programma van eisen (Bijlage 1) dat apart is te downloaden via TenderNed. De afdeling Communicatie van het CAK heeft behoefte aan externe expertise en kracht op het gebied van conceptontwikkeling. Het doel van deze aanbesteding is: • Een externe leverancier vinden die een aanvulling is op onze creativiteit en expertise bij de afdeling Communicatie binnen het CAK; • Een vakkundige externe leverancier die in staat is tot conceptontwikkeling bij de complexe vraagstukken in de publieke dienstverlening en deze ook uit te werken en uitvoeren in middelen; • Een externe leverancier vinden die ook in staat is flexibel kleinere, creatieve opdrachten op te pakken. De opdrachtwaarde van conceptontwikkeling van communicatieconcepten is ongeveer € 80.000 per jaar (excl. BTW). Dit is een schatting op basis van de huidige uitgaven. De maximale waarde voor de Raamovereenkomst wordt € 400.000,- (excl. BTW) voor een looptijd van maximaal vier jaar.
Interne Kennung: INK26.008
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Een Raamovereenkomst met een looptijd van twee jaar, met opties tot verlenging van tweemaal één jaar.