2. Verfahren
Verfahren
Titel: Centrální park ve Valticích, Krajinářské úpravy pozemků v katastru Úvaly u Valtic, Valtice - Parkovací plochy - zeleň
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je rozdělena do tří dílčích částí: 1. část: Centrální park ve Valticích 2. část: Krajinářské úpravy pozemků v katastru Úvaly u Valtic 3. část: Valtice – Parkovací plochy - zeleň Účastník zadávacího řízení může podat nabídku na jednu, dvě nebo na všechny dílčí části veřejné zakázky. Každá z částí bude hodnocena odděleně.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.část Centrální park ve Valticích
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby, které představují řešení parku v atraktivní centrální prostor tvořený zejména trvalkovými záhony a mlatovými cestičkami i plochami s mobiliářem, který je přístupný prostřednictvím čtyř cest ze zpevněného štěrkového trávníku v intravilánu města Valtice. Součástí jsou také nové výsadby stromů, které jsou umístěné v záhonech (vícekmeny) a centrálním trávníku a lemující celé řešené území. V rámci řešeného území je navržena zpevněná plocha – chodník, funkční mobiliář (lavičky, stoly, piknikové sety, odpadkové koše). Součástí předmětu plnění je následná péče v délce 3 let.
Interne Kennung: 1. část Centrální park ve Valticích
Los: LOT-0002
Titel: 2. část Krajinářské úpravy pozemků v katastru Úvaly u Valtic
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve výsadbě nových stromů podél cest a v rámci celého řešeného území a založení lučního trávníku v nezastavěném území v katastru Úvaly u Valtic. Součástí předmětu plnění je následná péče v délce 3 let.
Interne Kennung: 2. část Krajinářské úpravy pozemků v katastru Úvaly u Valtic:
Los: LOT-0003
Titel: 3. část Valtice - parkovací plochy - zeleň
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající ve výsadbě zeleně u parkovacích ploch. Jedná se o dvě plochy v katastrálním území Valtice (intravilán + extravilán). Jedná se o úpravu stávajícího prostoru, dosadbu nových stromů, živých plotů a skupinu nových keřů. Součástí předmětu plnění je následná péče v délce 3 let.
Interne Kennung: 3. část Valtice - parkovací plochy - zeleň