See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs: opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zespołu zabudowy mieszkaniowej pomiędzy ulicami: Sąsiedzką, Ukośną, Wschodnią, Autostradą w Szczecinie
Beschreibung: Opracowanie koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zespołu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną pomiędzy ulicami: Sąsiedzką, Ukośną, Wschodnią, Autostradą w Szczecinie
Vorherige Bekanntmachung: 721992-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem konkursu jest opracowanie, na podstawie wytycznych określonych w regulaminie konkursu, koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zespołu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną pomiędzy ulicami : Sąsiedzką – Ukośną – Wschodnią – Autostradą w Szczecinie. 1.2. Szczegółowy przedmiot konkursu oraz założenia i wytyczne stanowią Załącznik nr 7 do Regulaminu. 1.3. Celem konkursu jest: KONKURS REALIZACYJNY NA OPRACOWANIE KONCEPCJI URBANISTYCZNO – ARCHITEKTONICZNEJ ZESPOŁU ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ WIELORODZINNEJ WRAZ Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENU ORAZ NIEZBĘDNĄ INFRASTRUKTURĄ TECHNICZNĄ POMIĘDZY ULICAMI : SĄSIEDZKĄ – UKOŚNĄ – WSCHODNIĄ – AUTOSTRADĄ W SZCZECINIE a) Uzyskanie najlepszych rozwiązań po względem architektoniczno-przestrzennym i funkcjonalno-użytkowym dla przedsięwzięcia pn: Budowa zespołu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z zagospodarowaniem terenu oraz infrastrukturą techniczną pomiędzy ulicami : Sąsiedzką – Ukośną– Wschodnią – Autostradą w Szczecinie b) wyłonienie autora (zespołu autorskiego), któremu w trybie zamówienia z wolnej ręki zostanie udzielone zamówienie na wykonanie usługi projektowej
Interne Kennung: Konkurs 2025