2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integraal Bouwteam Flores
Beschreibung: Gezocht: integraal bouwteam voor de renovatie van drie basisscholen; De Binnenstad, De Sterrenkring en Heijenoordschool, gelegen in Arnhem, Het betreft een geclusterde opdracht waarbij een integraal bouwteam met ontwerp- en uitvoerende partijen verantwoordelijk wordt voor zowel de ontwerp als realisatie van deze drie projecten. in totaal gaat het om drie school gebouwen: 1 renovatie en deels nieuwbouw 2 twee renovatie projecten
Interne Kennung: TN 575951
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80100000 Grundschulunterricht, 80510000 Spezialausbildung, 80520000 Ausbildungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: behoud deze optie