See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa Szkoły Podstawowej w Lutyni – ETAP II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa skrzydła szkolnego w części północno-zachodniej istniejącego obiektu szkolno-przedszkolnego w Lutyni, przeznaczonego dla 180 uczniów, wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku. 2. Projekt budowlany dla przedmiotowej inwestycji został zatwierdzony decyzją Starosty Średzkiego nr 544/2015 z dnia 15.09.2015r. W ramach inwestycji zrealizowano dotychczas 4824,20 m2 powierzchni zabudowy, obejmującej: zespół przedszkolny, blok stołówki z zapleczem kuchennym, szkołę podstawową i salę sportową z częścią administracyjną. 3. Podstawowe parametry obiektu przewidzianego do realizacji: 1) Powierzchnia użytkowa - 982,0 m2; 2) Komunikacja - 783,3 m2; 3) Powierzchnia pomocnicza - 954,3 m2; 4) Powierzchnia wewnętrzna - 2 719,2 m2; 5) Kubatura - 9 381,2 m3; 6) Biblioteka z czytelnią; 7) 22 sal lekcyjnych w tym pracownia komputerowa oraz sala multimedialna. 4. Budynek wyposażony będzie w instalacje: 1) wodociągową; 2) kanalizacji sanitarnej i deszczowej; 3) C.O.; 4) wentylacji mechanicznej; 5) hydrantową; 6) odgromową; 7) elektryczne; 8) niskoprądowe; 9) ppoż.; 10) gruntowych pomp ciepła; 11) baterii fotowoltaicznych. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ), w szczególności dokumentacja projektowa stanowiąca jej załącznik.
Vorherige Bekanntmachung: 37376-2026
Interne Kennung: ZP.271.31.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa skrzydła szkolnego w części północno-zachodniej istniejącego obiektu szkolno-przedszkolnego w Lutyni, przeznaczonego dla 180 uczniów, wraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku. 2. Projekt budowlany dla przedmiotowej inwestycji został zatwierdzony decyzją Starosty Średzkiego nr 544/2015 z dnia 15.09.2015r. W ramach inwestycji zrealizowano dotychczas 4824,20 m2 powierzchni zabudowy, obejmującej: zespół przedszkolny, blok stołówki z zapleczem kuchennym, szkołę podstawową i salę sportową z częścią administracyjną. 3. Podstawowe parametry obiektu przewidzianego do realizacji: 1) Powierzchnia użytkowa - 982,0 m2; 2) Komunikacja - 783,3 m2; 3) Powierzchnia pomocnicza - 954,3 m2; 4) Powierzchnia wewnętrzna - 2 719,2 m2; 5) Kubatura - 9 381,2 m3; 6) Biblioteka z czytelnią; 7) 22 sal lekcyjnych w tym pracownia komputerowa oraz sala multimedialna. 4. Budynek wyposażony będzie w instalacje: 1) wodociągową; 2)kanalizacji sanitarnej i deszczowej; 3) C.O.; 4) wentylacji mechanicznej; 5) hydrantową; 6) odgromową; 7) elektryczne; 8) niskoprądowe; 9) ppoż.; 10) gruntowych pomp ciepła; 11) baterii fotowoltaicznych. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ.