2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli biurowych N60 (BSL3) z podziałem na 2 części
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie do miejsc posadowienia, montaż mebli biurowych i uporządkowanie terenu dostaw i miejsc montażu, w ramach zadania pn.: Rozbudowa Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu z utworzeniem laboratorium BSL3 (3-go poziomu hermetyczności) wraz z wyposażeniem, zgodnie z przedmiarem i projektem aranżacji pomieszczeń biurowych, które stanowią załączniki do SWZ – z wyłączeniem pomieszczeń 3.02, 3.08, 3.09 i 3.10 na poziomie +3 nowo wybudowanego budynku na Nowowiejskiego 60, z podziałem na 2 części: Część nr 1: sala konferencyjna, pomieszczenia pomocnicze i ciągi komunikacyjne z nią związane (poziom +3 nowo wybudowanego budynku); Część nr 2: wyposażenie meblowe budynku wyremontowanej willi. Przed przystąpieniem do realizacji zadania wyłoniony Wykonawca zobowiązany będzie do weryfikacji wymiarów z rzeczywistym stanem obiektu – po uzgodnieniu z Zamawiającym, Inspektorem Nadzoru i Generalnym Wykonawcą zadania pn.: „Rozbudowa Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu z utworzeniem laboratorium BSL3 (3-go poziomu hermetyczności) wraz z wyposażeniem”. Dostawę i montaż należy zrealizować w terminie do: - sala konferencyjna, pomieszczenia pomocnicze i ciągi komunikacyjne z nią związane (poziom +3 nowo wybudowanego budynku) do 2 miesiąca od podpisania umowy; - wyposażenie meblowe budynku wyremontowanej willi do 3 miesięcy od podpisania umowy; w porozumieniu i pod kierownictwem/nadzorem Inspektora Nadzoru i Generalnego Wykonawcy zadania pn.: „Rozbudowa Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu z utworzeniem laboratorium BSL3 (3-go poziomu hermetyczności) wraz z wyposażeniem”. Wszelkie czynności i prace związane z montażem, rozmieszczeniem i instalacją, oferowanego przez Wykonawcę przedmiotu dostawy, niezbędne do prawidłowego i zgodnego z przeznaczeniem funkcjonowania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić w cenie oferty.
Interne Kennung: EA-ZP.272.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sala konferencyjna, pomieszczenia pomocnicze i ciągi komunikacyjne z nią związane (poziom +3 nowo wybudowanego budynku)
Beschreibung: Sala konferencyjna, pomieszczenia pomocnicze i ciągi komunikacyjne z nią związane (poziom +3 nowo wybudowanego budynku) zgodnie z dokumentami zamówienia
Los: LOT-0002
Titel: Wyposażenie meblowe budynku wyremontowanej willi
Beschreibung: Wyposażenie meblowe budynku wyremontowanej willi