See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu
Beschreibung: Pakiet 3 - szafy do endoskopów dla Pracowni Endoskopii
Vorherige Bekanntmachung: 783753-2025
Interne Kennung: WSM/DZP/381-10834/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192300 Möbel für ärztliche Zwecke, außer Betten und Tischen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 3 - szafy do endoskopów dla Pracowni Endoskopii
Interne Kennung: Zakup sprzętu i wyposażenia oraz prace remontowo-modernizacyjne pracowni, poradni AOS Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu