2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mobiele telecommunicatie
Beschreibung: De OFGV verricht deze aanbesteding om een overeenkomst te sluiten die voorziet in het integraal (lees: allesomvattend) verzorgen van de mobiele connectiviteit voor spraak en data voor persoonsgebonden apparatuur zoals mobiele telefoons en tablets. Onderdeel van de opdracht zijn de eventuele migratie activiteiten. De verwachte maximale waarde van deze Raamovereenkomst over de totale potentiële loopperiode van 7 jaar, betreft: € 400.000,00 excl. BTW.
Interne Kennung: MOBTELE2026/OFGV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31712112 SIM-Karten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste, 72410000 Diensteanbieter
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dit is inherent aan een raamovereenkomst.