2. Verfahren
Verfahren
Titel: Intenzifikace systému sběru Mikroregionu Voticko - opakování
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka velkoobjemových kontejnerů a plastových popelnic vč. čipů za účelem intenzifikace systému sběru odpadu. Podrobnosti jsou uvedeny v příloze č. 2 zadávací dokumentace s názvem Technická specifikace
Interne Kennung: Intenzifikace systému sběru Mikroregionu Voticko - opakování
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001