2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż fabrycznie nowej prasy do belowania odpadów w Z/I Dylów A /2025
Beschreibung: 1.Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Wykonawcę dostawy i montażu fabrycznie nowej prasy do belowania odpadów wraz z dostawą i montażem zespołu przenośników w ramach linii do mechanicznego przetwarzania i sortowania odpadów w hali sortowni w Zakładzie/Instalacji ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Dylowie A, gm. Pajęczno. 2.Przedmiot umowy musi zostać wykonany w oparciu o umowę oraz jej załączniki, tj.: 1)Formularz ofertowy Wykonawcy – załącznik nr 1 do SWZ i umowy; 2)Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ i umowy; 3)Zestawienie parametrów technicznych fabrycznie nowej prasy do belowania odpadów – załącznik nr 3 do SWZ i umowy; 4)Rysunki – załącznik nr 4 do SWZ i umowy. Szczegółowy opis przedmiotu znajduje się w dokumentach zamówienia, tj. w SWZ oraz załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996200 Schlammpressen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42417200 Fördereinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Wykonawcę dostawy i montażu fabrycznie nowej prasy do belowania odpadów wraz z dostawą i montażem zespołu przenośników w ramach linii do mechanicznego przetwarzania i sortowania odpadów w hali sortowni w Zakładzie/Instalacji ”EKO-REGION” sp. z o.o. w Dylowie A, gm. Pajęczno. 2. Przedmiot umowy musi zostać wykonany w oparciu o umowę oraz jej załączniki, tj.: 1) Formularz ofertowy Wykonawcy – załącznik nr 1 do SWZ i umowy; 2) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 2 do SWZ i umowy; 3) Zestawienie parametrów technicznych fabrycznie nowej prasy do belowania odpadów – załącznik nr 3 do SWZ i umowy; 4) Rysunki – załącznik nr 4 do SWZ i umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy