252171-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Systemwartung – Zajištění provozu a servisu meteostanic CrossMet a Vaisala
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu a servisu meteostanic CrossMet a Vaisala
BeschreibungPředmětem zakázky je komplexní zajištění provozu meteostanic typu CrossMet a Vaisala, přenosu validních dat do centrálního systému MIS, poskytování služeb dohledu nad správnou funkcí zařízení a zajištění pravidelného a poruchového servisu a oprav těchto zařízení včetně příslušenství.
Interne Kennung01CS-000377
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
LosLOT-0001
TitelZajištění provozu a servisu meteostanic a postřikových systémů Boschung od roku 2024
BeschreibungKomplexní zajištění provozu a servisu silničních meteorologických stanic (SMS) technologie Vaisala a CrossMet v rozsahu podle Přílohy č.1 Rámcové dohody.
Interne Kennung08PU-003681