See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usuwanie pojazdów i prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg Powiatu Krakowskiego w latach 2025 – 2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usuwanie pojazdów (w tym holowanie) i prowadzenie parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg znajdujących się na terenie Powiatu Krakowskiego. Zamówienie obejmuje świadczenie kompleksowych usług holowania i przechowywania pojazdów usuniętych z terenu Powiatu Krakowskiego zgodnie z art. 130a ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2024r., poz. 1251 z późn.zm.) przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki wykonania zamówienia zawarte są w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, a także w projekcie umowy, stanowiącym załącznik. 3. Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z opcji. W ramach opcji zamawiający zastrzega sobie możliwość zakupu dodatkowych ilości świadczeń (usług) wymienionych w pkt. 1, w ilości nie przekraczającej 50 % wartości zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 678570-2024
Interne Kennung: ZP.272.26.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje w ramach niniejszego zamówienia możliwość skorzystania z opcji. W ramach opcji zamawiający zastrzega sobie możliwość zakupu dodatkowych ilości świadczeń (usług) polegających na usuwaniu pojazdów (w tym holowaniu) i prowadzeniu parkingu strzeżonego dla pojazdów usuniętych z dróg znajdujących się na terenie Powiatu Krakowskiego, w ilości nie przekraczającej 50 % wartości zamówienia.