2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky laboratorního skla a plastu
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky skleněného a plastového spotřebního materiálu pro výzkumné laboratoře a prostory s řízenou čistotou v ÚHKT. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS budou např. Kultivační lahve, kultivační destičky, pipetovací špičky, zkumavky, centrifugační zkumavky, mikrozkumavky, kryozkumavky, mikrotitrační destičky a stripy, pipety, misky, kádinky, tyčinky, podložní sklíčka, baňky, střičky, stojany, destičky, víčka, filtry apod.
Vorherige Bekanntmachung: 56200-2024
Interne Kennung: VZ23195 Dynamický nákupní systém na dodávky laboratorního skla a plastu
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 42671100 Laborwerkzeugträger
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas, 33192500 Reagenzgläser, 33793000 Glaswaren für Laboratorien, 38437000 Laborpipetten und Zubehör, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 42671100 Laborwerkzeugträger