252187-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa produktów leczniczych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa produktów leczniczych
Beschreibung1. Nazwa zamówienia: ”Dostawa produktów leczniczych”. Zamówienie podzielone jest na następujące zadania / części: Część nr 1 - Dostawy leków przeciwprątkowych 1 Część nr 2 - Dostawy leków przeciwprątkowych 2 Część nr 3 - Dostawy leków różnych wziewnych 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2. do SWZ. Podane w formularzu asortymentowo - cenowym ilości dotyczą okresu 10 miesięcy (na taki okres zostanie zawarta umowa), ilości te mają charakter orientacyjny i mogą się zmieniać w zależności od potrzeb szpitala. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości asortymentowych w danej pozycji w zakresie wartości pakietu, na jaki zostanie zawarta umowa.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawy leków przeciwprątkowych 1
BeschreibungCzęść nr 1 - Dostawy leków przeciwprątkowych 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2. do SWZ. Podane w formularzu asortymentowo - cenowym ilości dotyczą okresu 10 miesięcy (na taki okres zostanie zawarta umowa), ilości te mają charakter orientacyjny i mogą się zmieniać w zależności od potrzeb szpitala. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości asortymentowych w danej pozycji w zakresie wartości pakietu, na jaki zostanie zawarta umowa.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianego asortymentu w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego – do 50% wartości dla każdego pakietu.
LosLOT-0002
TitelDostawy leków przeciwprątkowych 2
BeschreibungCzęść nr 2 - Dostawy leków przeciwprątkowych 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2. do SWZ. Podane w formularzu asortymentowo - cenowym ilości dotyczą okresu 10 miesięcy (na taki okres zostanie zawarta umowa), ilości te mają charakter orientacyjny i mogą się zmieniać w zależności od potrzeb szpitala. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości asortymentowych w danej pozycji w zakresie wartości pakietu, na jaki zostanie zawarta umowa.
LosLOT-0003
TitelDostawy leków różnych wziewnych 1
BeschreibungCzęść nr 3 - Dostawy leków różnych wziewnych 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. załącznik nr 2. do SWZ. Podane w formularzu asortymentowo - cenowym ilości dotyczą okresu 10 miesięcy (na taki okres zostanie zawarta umowa), ilości te mają charakter orientacyjny i mogą się zmieniać w zależności od potrzeb szpitala. Zamawiający dopuszcza zmianę ilości asortymentowych w danej pozycji w zakresie wartości pakietu, na jaki zostanie zawarta umowa.