See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa ciekłego azotu wraz z dzierżawą zbiornika
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa ciekłego azotu wraz z dzierżawą zbiornika. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 79951-2026
Interne Kennung: ZP/1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: wg załącznika nr 1 do SWZ