2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavba č. 43496 P+R DEPO Hostivař; projektová a inženýrská činnost
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je na podkladě dokumentace pro vydání územního rozhodnutí ke stavbě č. 43496 P+R DEPO Hostivař: a) zhotovení projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení ve smyslu § 110 stavebního zákona; b) výkon inženýrské činnosti pro vydání stavebního povolení ve smyslu § 115 stavebního zákona; c) zhotovení projektové dokumentace pro provádění stavby a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr ve smyslu ustanovení § 92 odst. 1 písm. a) a b) ZZVZ; a d) výkon autorského dozoru ve smyslu § 152 odst. 4 stavebního zákona stavby č. 43496 P+R DEPO Hostivař, jejímž předmětem je objektové parkoviště P+R mezi ulicemi Sazečská a Černokostelecká na území hlavního města Prahy.
Interne Kennung: INV/OR/0001/19
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001