252291-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – Vrijwillige transparantie vooraf - Overbruggingsovereenkomsten maaionderhoud Landelijk gebied en maaionderhoud Keringen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige transparantie vooraf - Overbruggingsovereenkomsten maaionderhoud Landelijk gebied en maaionderhoud Keringen
BeschreibungInleiding Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te stellen aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Opdrachtgever Opdrachtgever voor de overeenkomst is Waterschap Drents Overijsselse Delta, hierna te noemen: Opdrachtgever. Korte beschrijving inkoopvraagstuk Het voorwerp van de overheidsopdracht betreft raamovereenkomsten voor Maaionderhoud Landelijk gebied en een raamovereenkomst Maaionderhoud Keringen. Toelichting op gekozen procedure Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te stellen aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien belanghebbenden, ondanks bijgevoegde motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen een termijn van 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen. De termijn van 20 van kalenderdagen is een vervaltermijn op straffe van niet-ontvankelijkheid. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de voorgenomen procedure. Motivatie gekozen procedure & voorgenomen overeenkomst WDODelta maakt voor een deel van haar maaionderhoud gebruik van raamovereenkomsten. De ‘Gedragscode Wet natuurbescherming voor waterschappen, onderdeel soortenbescherming’ ligt als belangrijk kader aan de uitvoering van deze overeenkomsten ten grondslag. De huidige Gedragscode is door de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (hierna RVO) op 2 juni 2023 verlengd tot 1 januari 2025. Er is op dit moment nog geen goedkeuring door RVO en LVVN ten aanzien van een nieuwe Gedragscode. Hierdoor is het onduidelijk wat de exacte gevolgen gaan zijn ten aanzien van het uit te voeren maaionderhoud. De nieuw verwachte ingangsdatum van de gewijzigde Gedragscode staat gepland voor 1 april 2025, echter doordat er nog geen goedkeuring is door RVO en LVVN, en er nog een internetconsultatie doorlopen dient te worden, is het onzeker dat deze gestelde datum gehaald gaat worden. Door deze onzekerheden over de inhoud en het uiteindelijke tijdstip van inwerkingtreding is het voor WDODelta op dit moment niet mogelijk een heldere uitvraag richting de markt te brengen voor haar nieuwe raamovereenkomsten voor maaionderhoud. WDODelta heeft daarom besloten om met de huidige contractanten van de raamovereenkomsten voor maaionderhoud een overbruggingsovereenkomst af te sluiten. Vanwege de 2 maairondes in mei en september is gekozen om de overbruggingsovereenkomsten te laten lopen tot en met 31december 2025, zodat er niet tussen de maairondes gewisseld hoeft te worden tussen contractanten. Het besluit om met de huidige contractanten van raamovereenkomsten voor maaionderhoud af te sluiten is genomen op grond van artikel 2.32 lid 1 sub c Aw 2012. Het uitblijven van een vastgestelde nieuwe Gedragscode is namelijk een gebeurtenis die door WDODelta niet kon worden voorzien en ook niet aan WDODelta te wijten is. Zodra de nieuwe Gedragscode vastgesteld is zal WDODelta zo spoedig mogelijk een aanbestedingsprocedure starten voor het maaionderhoud voor 2026. Onderstaand de betreffende percelen, de partijen en het geschatte inkoopvolume waarvoor tot en met 31 december 2025 afspraken met huidige partijen ter overbrugging wordt aangegaan: Maaionderhoud Landelijk gebied: Overbruggingsovereenkomst van 1-1-2025 t/m 31-12-2025 · Perceel 1 Landelijk gebied Noord Roelof Huizing Aannemer Cultuurtechniek € 590.000,- per jaar · Perceel 3 Landelijk gebied Zuid Van der Weerd Grafhorst B.V. € 920.000,- per jaar · Perceel 5 Landelijk gebied West Krinkels B.V. € 650.000,- per jaar Maaionderhoud Waterkeringen: Overbruggingsovereenkomst van 1-5-2025 t/m 31-12-2025 · Van der Weerd Grafhorst B.V. € 470.000,- per jaar Bedragen zijn exclusief BTW Planning Publicatie vooraankondiging op Mercell: 5 december 2024 Publicatie gegunde opdracht: na sluiting bezwaartermijn Ingangsdatum Overbruggingsovereenkomsten Maaionderhoud Landelijk gebied (naar verwachting): 1 januari 2025 Ingangsdatum Overbruggingsovereenkomst Maaionderhoud Keringen (naar verwachting): 1 mei 2025
Interne Kennung1523-1532-1534-1135
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0000