See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi przez Agencję Pracy, polegającej na kierowaniu osób do wykonywania pracy tymczasowej w Karkonoskim Centrum Gospodarki Odpadami w Ścięgnach – Kostrzycy w 2025 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi przez agencję Pracy Tymczasowej, polegającej na kierowaniu osób do wykonywania pracy tymczasowej w Karkonoskim Centrum Gospodarki Odpadami w Ścięgnach – Kostrzycy
Interne Kennung: ZP.271.06.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001