2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi utrzymania systemu zarządzająco- monitorującego i rozliczeniowego, utrzymania serwerów i infrastruktury płatniczej wraz z dostępem do systemu zarządzająco- monitorującego oraz dostawą licencji
Beschreibung: Świadczenie usług polegających na utrzymaniu systemu zarządzająco – monitorującego i rozliczeniowego, utrzymaniu serwerów i infrastruktury płatniczej wraz z zapewnieniem dostępu do sytemu zarządzająco-monitorującego, wsparciem technicznym, dostawą licencji na oprogramowanie oraz wsparciem serwisowym parkomatów
Vorherige Bekanntmachung: 191679-2026
Interne Kennung: NIOL.DZP.261.4.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest utrzymanie systemu zarządzająco-monitorującego i rozliczeniowego, utrzymanie serwerów i infrastruktury płatniczej, zapewnienie dostępu do systemu zarządzająco-monitorującego, wsparcie techniczne Helpdesk, dostawa licencji na oprogramowanie, wsparcie serwisowe 426 parkomatów w okresie 36 miesięcy od 01 maja 2026 r. do 30 kwietnia 2029 r. Przedmiot umowy polega w szczególności na: 1) udzieleniu licencji na użytkowanie oprogramowania systemu zarządzająco-monitorującego oraz systemu rozliczeniowego, w tym aplikacji administracyjnych i interfejsów integracyjnych; 2) utrzymaniu systemu zarządzająco-monitorującego i rozliczeniowego poprzez: stałe monitorowanie działania systemu, regularne wdrażanie poprawek bezpieczeństwa oraz aktualizacji funkcjonalnych, zapewnienie ciągłości działania usług komunikacyjnych i wymiany danych z urządzeniami w terenie, reakcję na zgłoszenia serwisowe - w terminie do 7 godzin, wdrożenie w terminie do 31 maja 2026 r. a następnie utrzymanie Modułu Integracji z Podmiotami Trzecimi oraz Silnika Taryfowego. System ten ma służyć przede wszystkim zarządzaniu taryfami parkingowymi we wszystkich kanałach sprzedaży ze szczególnym uwzględnieniem parkomatów oraz aplikacji mobilnych do poboru opłat. System musi umożliwiać zewnętrznym podmiotom rejestrację wydanego biletu oraz wniesienia opłaty na podstawie wyliczonej wcześniej stawki taryfowej. 3) Utrzymaniu serwerów i infrastruktury płatniczej poprzez: hosting i administrację serwerami obsługującymi płatności kartami płatniczymi oraz BLIK, utrzymanie bezpiecznych połączeń z operatorami płatności (zgodność z PCI-DSS). 4) Zapewnieniu dostępu do systemu zarządzająco-monitorującego poprzez: dostęp on-line przez dedykowany panel administracyjny, utrzymanie pełnej sprawności, integralności i dostępności systemu, nadanie w terminie do 31 maja 2026 r. dostępu do nowego systemu GPP – Global Parking Platform – Wielokanałowej Platformy do Zarządzania Opłatami Parkingowymi umożliwiającej upoważnionym pracownikom Zamawiającego samodzielne zarządzanie cennikami i strefami. 5) Wsparcie techniczne Helpdesk poprzez: pomoc zdalną w godzinach pracy biura (8:00–16:00), dedykowany dostęp do platformy wsparcia technicznego. 6) Wsparcie serwisowe w autoryzowanym centrum naprawczym parkomatów poprzez: naprawę podzespołów obejmującą w szczególności: moduły płatności (stykowych i bezstykowych w tym czytniki kart i selektory), płyty główne i moduły sterujące, wyświetlacze, drukarki biletowe oraz inne podzespoły elektroniczne i mechaniczne parkomatów. Naprawy realizowane będą wyłącznie w autoryzowanym centrum naprawczym producenta parkomatów, z wykorzystaniem: oryginalnych części zamiennych, oprogramowania serwisowego dedykowanego dla Szczecina, procedur technologicznych producenta. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia po naprawie pełnej funkcjonalności podzespołów oraz udzielenia gwarancji i autoryzacji na wykonane naprawy. W przypadku stwierdzenia niesprawności działania którychkolwiek z dostarczonych części, podzespołów Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia zwrotu i wymiany tych części na nowe wolne od wad w terminie uzgodnionym przez strony umowy , nie dłuższym jednak jak 6 tygodni. Wykonawca zobowiązany jest w terminie do 21 dni odesłać na adres wskazany przez zamawiającego naprawione części, podzespoły na własny koszt. Termin 21 dni robocze liczony od dnia odebrania uszkodzonych części, podzespołów z siedziby Zamawiającego przez kuriera na koszt i ryzyko Wykonawcy. Podzespoły nabywają prawo gwarancji jak podzespoły nowe. Czasu naprawy nie wlicza się do okresu gwarancyjnego. Czas trwania gwarancji wydłużony zostanie o czas trwania naprawy. Okres gwarancji 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru bez zastrzeżeń. Oprócz gwarancji zamawiającemu przysługują uprawnienia z tytułu rękojmi. Okres rękojmi jest równy okresowi gwarancji. b) Transport podzespołów w ramach którego: Wykonawca zapewni kompleksową obsługę logistyczną transportu uszkodzonych i naprawionych podzespołów pomiędzy siedzibą Zamawiającego (NiOL) a autoryzowanym centrum naprawczym producenta. Transport musi odbywać się w sposób zabezpieczający podzespoły przed uszkodzeniem, utratą lub nieuprawnionym dostępem do danych. Koszty transportu, ubezpieczenia oraz ryzyko utraty lub uszkodzenia podzespołów w trakcie transportu ponosi Wykonawca. c) Utrzymanie magazynu podręcznego części zapasowych w ramach którego Wykonawca zobowiązany jest do utrzymywania minimalnego stanu magazynowego części zapasowych w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z ustalonym wykazem części krytycznych. Podzespoły ilość selektor 5 drukarka 5 czytnik kart M1000 5 płyta głowna 5 pinpad 2 wyświetlacz 5 solar 2 klawiatura 2 szkielet 2 modem 5 antena A1000 5 czujnik monet 5 Uzupełnianie magazynu odbywać się będzie w sposób zapewniający ciągłość działania parkomatów. Części dostarczane do magazynu muszą być: fabrycznie nowe lub regenerowane przez producenta, wolne od wad, zgodne z dokumentacją techniczną producenta. Okresem rozliczeniowym dla realizacji zamówienia będzie jeden miesiąc kalendarzowy. Wynagrodzenie będzie płatne przelewem w terminie do 21 dni od daty złożenia Zamawiającemu prawidłowo wystawionej faktury VAT. Wynagrodzenie będzie płatne na rachunek Wykonawcy wskazany na fakturze. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości wynagrodzenia w zakresie usług wsparcia serwisowego parkomatów a Wykonawcy z tego tytułu nie przysługują żadne roszczenia. Minimalny poziom realizacji zamówienia wyniesie 60 % łącznej ceny brutto uzgodnionej między Stronami w toku negocjacji.