See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 173 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Šumná
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 173 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Šumná
Interne Kennung: 099/2019/142/3737
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler MU 212A15
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 124 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Dopler MU 212A15
Interne Kennung: 099/2019/142/3739
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Dešov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 174 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Dešov
Interne Kennung: 099/2019/142/3740
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 177 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 177 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda revír 4 St.Brunst
Interne Kennung: 099/2019/142/3741
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Ledenice, MÚ
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací technologií, Lesní správa Třeboň - revír Ledenice, MÚ
Interne Kennung: 099/2019/142/3742
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 119 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Obora 2.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 119 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Obora 2.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3743
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 78 v kategorii 65 - LS Šternberk - revír 07; 08 - výroba dříví v kombinaci technologií 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 78 v kategorii 65 - LS Šternberk - revír 07; 08 - výroba dříví v kombinaci technologií 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/3745
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 23 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou LZ Židlochovice, polesí Bíllý Vlk
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 23 v kategorii 71 - Práce a těžba motorovou pilou LZ Židlochovice, polesí Bíllý Vlk
Interne Kennung: 099/2019/142/3746
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 5 - Výroba dříví na OM HT na revíru Devět skal probírky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 5 - Výroba dříví na OM HT na revíru Devět skal probírky
Interne Kennung: 099/2019/142/3748
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 123 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 2 Jezera
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 123 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 2 Jezera
Interne Kennung: 099/2019/142/3749