2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa kolektora kanalizacji sanitarnej DN 800 mm od ul. Ks. M. Kolbego do istniejącej przepompowni ścieków przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Budowa kolektora kanalizacji sanitarnej DN 800 mm od ul. Ks. M. Kolbego do istniejącej przepompowni ścieków przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie”. 2. UWAGA: Zakres zamówienia nie obejmuje wykonania odcinka kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej DN800 mm w ul. Miłocińskiej od studzienki S9 do S18. 3. Całą sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej objętą zakresem zadania należy wykonać z polimerobetonu. 4. Dodatkowo Zamawiający wymaga: 1) przy wykonywaniu sieci kanalizacji sanitarnej metodą przewiertów sterowanych wymagane są rury trójwarstwowe min. SDR17 PE100 wraz z usunięciem wypływek, 2) prefabrykowane elementy betonowe i żelbetowe z betonu C35/45 o stopniu wodoprzepuszczalności minimum W12 i mrozoodporności minimum F150, 3) fabryczne przejścia szczelne, 4) kineta obustronnie zbiorcza monolityczna, 5) zastosowania włazów kanalizacyjnych z logo MPWiK o parametrach: a) włazy w jezdni asfaltowej: samopoziomujące typu ciężkiego D400 wykonane z żeliwa sferoidalnego o klasie min. EN GJS 500-7 o wadze min. 88 kg, pokrywa pełna, na zawiasie, wyposażone w uszczelkę amortyzującą oraz chowany uchwyt, który automatycznie rygluje pokrywę z ramą. Właz powinien posiadać chropowatą antypoślizgową powierzchnię. b) włazy w chodniku oraz terenach zielonych: wykonane z żeliwa sferoidalnego o klasie min. EN GJS 500-7 o wadze min. 57 kg, pokrywa pełna na zawiasie, wyposażona w uszczelkę amortyzującą oraz chowany uchwyt służący do podnoszenia, który automatycznie rygluje pokrywę z ramą. Właz powinien posiadać chropowatą antypoślizgową powierzchnię. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załączona dokumentacja projektowa oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, z uwzględnieniem wymagań określonych w pkt. 2 - 4 powyżej.
Interne Kennung: ZP/S-PN-08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001