See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warmtenet met seizoensgebonden thermische energie opslag (STES) en aanleg parking
Beschreibung: Het ontwerp, de bouw en het beheer van een collectief systeem dat warmte en koude levert aan meerdere bedrijven en dat via seizoensgebonden opslag in grote mate gebruik maakt van lokaal beschikbare energie.
Interne Kennung: PPP104-331/5009/2023/005_B
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251141 Bau von geothermischen Kraftwerken
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2023/005_B_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De minimale vereisten omtrent de optie worden omschreven in de technische bepalingen van het bestek.)