2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijk ( Grondstof om matras- en kussenomhulsels te produceren)
Beschreibung: Binnen de scope van de Opdracht valt de levering van tijkstof voor matras- en kussenhoezen voor de productie van matrassen en kussens door In-Made.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure vanwege gelimiteerd verwachte aantal inschrijvers
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19212000 Baumwollgewebe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19212100 Inlett
5. Los
Los: LOT-0000
Menge: 9 150 Meter