2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawy sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu informatycznego poprzez rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu.” – vol 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego w ramach projektu pn. „Rozbudowa systemu informatycznego poprzez rozwój usług cyfrowych w Szpitalu Miejskim św. Jana Pawła II w Elblągu” zgodnie z parametrami określonymi w załączniku nr 1.1 – Komputery stacjonarne.
Interne Kennung: ZP/17/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zgodnie z Załącznikiem nr 1.1
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1.1 - Zestawienie parametrów technicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 1