252513-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerkserver – Centrální řešení pro datacentrum IT servery - ŘSP
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCentrální řešení pro datacentrum IT servery - ŘSP
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka datacentra IT (servery a disková pole a zálohovací zařízení) v rámci investiční akce „Centrální řešení pro datacentrum IT“ datacentra ve specifikaci a množství uvedeném v přílohách č. 1 (BackUp), č. 2 (D_DC) a č. 3 zadávacích podmínek (dále jen ZP), včetně provedení základní konfigurace všech komponent datových center a jejich zprovoznění dle požadavku zadavatele, a to v souladu s podrobnou specifikací dle přílohy č. 1 a 2 ZP. Předmět plnění je blíže specifikován v technické specifikaci a přehledu položek, které tvoří přílohu č. 1, 2 a č. 3 zadávacích podmínek a jsou nedílnou součástí návrhu kupní smlouvy, přílohy č. 4.
Interne Kennung01/VZZ/ŘSP/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensne
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48821000 Netzwerkserver
5. Los
LosLOT-0001