See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu. Nr sprawy 2/2PN/2026.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety) od 1 od 217.
Vorherige Bekanntmachung: 159533-2026
Interne Kennung: 2/2PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0301
Titel: Pakiet Nr 85
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ
Interne Kennung: 2/2PN/2026-85
Los: LOT-0304
Titel: Pakiet Nr 88
Interne Kennung: 2/2PN/2026-88
Los: LOT-0307
Titel: Pakiet Nr 91
Interne Kennung: 2/2PN/2026-91
Los: LOT-0308
Titel: Pakiet Nr 92
Interne Kennung: 2/2PN/2026-92
Los: LOT-0309
Titel: Pakiet Nr 93
Interne Kennung: 2/2PN/2026-93
Los: LOT-0310
Titel: Pakiet Nr 94
Interne Kennung: 2/2PN/2026-94
Los: LOT-0311
Titel: Pakiet Nr 95
Interne Kennung: 2/2PN/2026-95
Los: LOT-0313
Titel: Pakiet Nr 97
Interne Kennung: 2/2PN/2026-97
Los: LOT-0314
Titel: Pakiet Nr 98
Interne Kennung: 2/2PN/2026-98
Los: LOT-0315
Titel: Pakiet Nr 99
Interne Kennung: 2/2PN/2026-99
Los: LOT-0316
Titel: Pakiet Nr 100
Interne Kennung: 2/2PN/2026-100
Los: LOT-0318
Titel: Pakiet Nr 102
Interne Kennung: 2/2PN/2026-102
Los: LOT-0319
Titel: Pakiet Nr 103
Interne Kennung: 2/2PN/2026-103
Los: LOT-0320
Titel: Pakiet Nr 104
Interne Kennung: 2/2PN/2026-104
Los: LOT-0321
Titel: Pakiet Nr 105
Interne Kennung: 2/2PN/2026-105
Los: LOT-0322
Titel: Pakiet Nr 106
Interne Kennung: 2/2PN/2026-106
Los: LOT-0326
Titel: Pakiet Nr 110
Interne Kennung: 2/2PN/2026-110
Los: LOT-0328
Titel: Pakiet Nr 112
Interne Kennung: 2/2PN/2026-112
Los: LOT-0330
Titel: Pakiet Nr 114
Interne Kennung: 2/2PN/2026-114
Los: LOT-0337
Titel: Pakiet Nr 119
Interne Kennung: 2/2PN/2026-119