252581-2026 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen des Sozialwesens – Huishoudelijke ondersteuning
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelHuishoudelijke ondersteuning
BeschreibungHuishoudelijke ondersteuning voor gemeenten Goirle, Hilvarenbeek en Oisterwijk. Gemeente en unieke cliënten: Hilvarenbeek: 460 Goirle: 768 Oisterwijk: 855
Interne KennungK011425
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensEuropese openbare aanbestedingsprocedure
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79622000 Überlassung von Haushaltshilfen, 98514000 Haushaltungsdienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe opdrachtgever mag de overeenkomst na afloop geheel of deels verlengen met 12 kalendermaanden. Dit mag maximaal 4 keer. De overeenkomst eindigt van rechtswege na de laatste verlening 30 juni 2032 of bij het bereiken van de maximale omvang.