252582-2026 - Ergebnis
Niederlande – Möbel – Meubilair
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMeubilair
BeschreibungDe opdracht betreft het adviseren over, het leveren en installeren van en het service verlenen inzake schoolmeubilair (waaronder leerpleinen) en kantoormeubilair aan Onderwijsstichting KempenKind. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Het doel van de opdracht is om met meerdere schoolmeubelleveranciers een samenwerking aan te gaan waarin merkonafhankelijk adviseren, het beschikken over kwalitatief hoogwaardige meubels, een goede service en kostenbeheersing centraal staan zodat opdrachtgever naar tevredenheid wordt voorzien van meubilair op alle locaties van opdrachtgever. De maximale waarde van de raamovereenkomst is vastgesteld op een totaal van maximaal € 850.000 inclusief btw. Hierbij is rekening gehouden met toekomstige indexeringen. Uitgebreide informatie over de omvang van de opdracht bevindt zich in de aanbestedingsleidraad.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0000
Beschreibung-
Interne Kennung1