See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Beschreibung: Zakup wraz z dostawą artykułów spożywczych na potrzeby żywienia pacjentów szpitala oraz działalności Jura Bistro
Vorherige Bekanntmachung: 32671-2026
Interne Kennung: NLZ.2025.271.89
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: część nr 10:Owoce sezonowe
Beschreibung: Owoce sezonowe
Interne Kennung: część nr 10:Owoce sezonowe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ilość w opcji 50% ilości podstawowej
Los: LOT-0011
Titel: część nr 11:Drób
Beschreibung: Drób
Interne Kennung: część nr 11:Drób
Los: LOT-0012
Titel: część nr 12:Wieprzowina
Beschreibung: Wieprzowina
Interne Kennung: część nr 12:Wieprzowina
Los: LOT-0013
Titel: część nr 13: Wołowina
Beschreibung: Wołowina
Interne Kennung: część nr 13: Wołowina
Los: LOT-0016
Titel: część nr 16:Ryby
Beschreibung: RYBY
Interne Kennung: część nr 16: Ryby
Los: LOT-0017
Titel: część nr 17:Soki owocowe w opakowaniu typu karton
Beschreibung: Soki owocowe w opakowaniu typu karton
Interne Kennung: część nr 17: Soki owocowe w opakowaniu typu karton
Los: LOT-0018
Titel: część nr 18: Soki owocowe w opakowaniu PET lub szkło
Beschreibung: Soki owocowe w opakowaniu PET lub szkło
Interne Kennung: część nr 18: Soki owocowe w opakowaniu PET lub szkło
Los: LOT-0023
Titel: część nr 23: Warzywa MROŻONE
Beschreibung: Warzywa MROŻONE
Interne Kennung: część nr 23: Warzywa mrożone
Los: LOT-0024
Titel: część nr 24: Mrożonki - dania gotowe
Beschreibung: Mrożonki - dania gotowe
Interne Kennung: część nr 24: Mrożonki - dania gotowe
Los: LOT-0033
Titel: część nr 33:Rózne produkty spożywcze- makaron 100% pszenicy durum
Beschreibung: Rózne produkty spożywcze- makaron 100% pszenicy durum
Interne Kennung: część nr 33:Rózne produkty spożywcze- makaron 100% pszenicy durum
Los: LOT-0034
Titel: część nr 34: Pieczywo podstawowe
Beschreibung: Pieczywo podstawowe
Interne Kennung: część nr 34: Pieczywo podstawowe
Los: LOT-0035
Titel: część nr 35:Pieczywo inne
Beschreibung: Pieczywo inne
Interne Kennung: część nr 35: Pieczywo inne
Los: LOT-0037
Titel: część nr 37: Ciasta w tym drożdżowe
Beschreibung: Ciasta w tym drożdżowe
Interne Kennung: część nr 37: Ciasta w tym drożdżowe
Los: LOT-0042
Titel: część nr 42: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Beschreibung: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Interne Kennung: część nr 42: Produkty dla niemowląt (mleka modyfikowane)
Los: LOT-0045
Titel: część nr 45: Wyroby ciastkarskie
Beschreibung: Wyroby ciastkarskie
Interne Kennung: część nr 45: Wyroby ciastkarskie