2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja Systemu Kontroli Dostępu (SKD) w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest modernizacja Systemu Kontroli Dostępu (dalej „System” lub „SKD”) w budynkach Naczelnego Sądu Administracyjnego, zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ) określonym w załączniku nr 2 do SWZ oraz w oparciu o obecny projekt systemu kontroli dostępu, który Zamawiający udostępni w oparciu o postanowienia rozdz. III ust. 8 SWZ. Szczegółowy opis, wymagania i zasady realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: WAG.262.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem, 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001