See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure Voor het aanmaken, verwerken, verdelen, beheren en innen van elektronische maaltijdcheques
Beschreibung: Deze opdracht heeft betrekking op de aanmaak, de verwerking, de verdeling, het beheer en de inning van elektronische maaltijdcheques.
Interne Kennung: BOSA-DGSSP-2023/A0113-F02__2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1