See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 296 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany - prořezávky 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 296 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Sedlčany - prořezávky 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2021/014/1603
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 276 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vacíkov, l.ú. Vacíkov - prořezávky 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 276 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vacíkov, l.ú. Vacíkov - prořezávky 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1568
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 277 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vacíkov, l.ú. Bohutín - prořezávky 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 277 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vacíkov, l.ú. Bohutín - prořezávky 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1569
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 278 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny chemie MLP 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 278 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny chemie MLP 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1570
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 279 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Mníšek chemie MLP 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 279 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Mníšek chemie MLP 2025
Interne Kennung: 099/2021/014/1571
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 280 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 280 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2021/014/1572
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 281 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 281 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1573
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 284 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.5
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 284 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.5
Interne Kennung: 099/2021/014/1576
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 285 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.6
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 285 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Vlašim chemie MLP 2025 č.6
Interne Kennung: 099/2021/014/1577
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 286 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice 2025 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 286 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice 2025 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1578