252678-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung – Nákup licencí Tachoscan Control (TSC)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup licencí Tachoscan Control (TSC)
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a aktualizace zařízení a licencí TachoScan Control. Jedná se o dodání prodloužené záruky a technické podpory pro 44 ks licencí softwaru TachoScan Control na dobu pěti let, 10 ks licencí programu Tachoscan Control s celkovou dobou záruky na aktualizace podobu pěti let, 8 zařízení pro kopírování dat z paměti tachografu a zajištění technické podpory po dobu pěti let. Předmět veřejné zakázky musí být dodán včetně všeho příslušenství, které je pro jeho užívání nezbytné.
Interne Kennung: VZ-130-9-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 31710000 Elektronische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001