2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsaankoop tot het leveren van mobiele sportstructuren
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: 2026_SV_GA_MS
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37400000 Sportgeräte und -ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Groepsaankoop tot het leveren van mobiele sportstructuren: aankoop van een mobiele sportstructuur, geschikt om semi permanent in de openbare ruimte te laten staan - hoge en lage versie
Beschreibung: zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Groepsaankoop tot het leveren van mobiele sportstructuren - aankoop van een mobiele sportstructuur, geschikt om snel op te bouwen en af te breken in functie van activiteiten.
Beschreibung: Zie opdrachtdocument
Interne Kennung: 2