252697-2026 - Wettbewerb
Polen – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Wyłonienie wykonawcy na wykonanie, dostawę oraz instalacja systemu przeznaczonego do oznaczania wielkości makromolekuł metodą fotometrii mas dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWyłonienie wykonawcy na wykonanie, dostawę oraz instalacja systemu przeznaczonego do oznaczania wielkości makromolekuł metodą fotometrii mas dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wykonanie, dostawa oraz instalacja systemu przeznaczonego wraz z testami SAT do oznaczania wielkości makromolekuł metodą fotometrii mas dla potrzeb linii SOLCRYS w Narodowym Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS. 2. Przedmiot zamówienia finansowany jest m.in. ze środków uzyskanych na podstawie umowy ze Skarbem Państwa – Ministrem Edukacji i Nauki z 10 listopada 2023 r., o numerze: 7451/IA/SP/2023. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem minimalnych parametrów i wymagań technicznych oraz funkcjonalnych zawiera załącznik A do SWZ. 4. Wymagania ogólne dla całości zamówienia: 4.1 Wykonawca zobowiązany jest zrealizować przedmiot zamówienia na zasadach i warunkach opisanych w SWZ, jak i we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 4.2 Oferta musi być jednoznaczna i kompleksowa, tj. musi obejmować cały asortyment objęty przedmiotem zamówienia. 4.3 Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i jej załącznikach. 4.4 Wykonawca musi zaoferować gwarancję (co najmniej 12 miesięcy) na co najmniej minimalnym poziomie i warunkach wskazanych w projektowanych postanowieniach umowy (we wzorze umowy).
Interne Kennung80.272.69.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001