25271-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Udbud på indkøb og levering af mindre fødevareindkøb via e-handel til institutioner i Syddjurs Kommune
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdbud på indkøb og levering af mindre fødevareindkøb via e-handel til institutioner i Syddjurs Kommune
BeschreibungUdbuddet vedrører indkøb og levering af mindre fødevareindkøb via e-handel til institutioner i Syddjurs Kommune.Kontrakten vil blive tildelt 1 leverandør, der skal levere til hele kommunen.Det er krav i udbuddet, at leverandøren kan stille punch-out til kommunens e-handelssystem til rådighed.
Interne Kennung273932075
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOffentligt udbud.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenDen udbudte rammeaftale har en løbetid på 2 år og har option på forlængelse i 2 x 12 måneder