2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu laboratoryjnego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa sprzętu laboratoryjnego tj.: 1.1. Część 1 : 1) Spektrofotometr – 1 sztuka 1.2. Część 2 : 1) Autoklaw stołowy – 4 sztuki 1.3. Część 3: 1) Stacja badawcza – komputer, myszka, monitor, klawiatura – 1 komplet - zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 2) Kody CPV: 38000000-5 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego) 33191110-9 Autoklawy 30213300-8 komputer biurkowy 30231300-0 monitory ekranowe 30237410-6 myszka komputerowa 30237460-1 klawiatury komputerowe Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 3) Wykonawca zobowiązany będzie do: a. transportu przedmiotu zamówienia do budynku Zamawiającego w Kielcach; b. wniesienia przedmiotu zamówienia do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, zainstalowania i uruchomienia w celu wykazania poprawności działania; c. świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji i rękojmi, na zasadach określonych w umowie. 4) Wymagany okres gwarancji i rękojmi na dostarczony przedmiot zamówienia wynosi minimum 24 miesiące. Oferty zawierające okres gwarancji/rękojmi krótszy niż wskazany powyżej zostaną odrzucone. 5) Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2024 roku, bez śladów użytkowania i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 6) Dostarczony sprzęt w dniu dostawy musi posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) aprobaty techniczne, certyfikaty oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego jest zakupywany, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 7) Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi dodatkowo na DVD, CD lub pendrive). Wszystkie dokumenty muszą być sporządzone w sposób zapewniający dostępność dla osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z uwzględnieniem zasad wynikających z : a. Ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (z 4 kwietnia 2019, Dz.U. 2019 poz. 848, z późn.zm. Dz.U. 2023 poz. 511) b. Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (z 19 lipca 2019, Dz. U. 2019 poz. 1696) c. Standardami dostępności dla polityki spójności (załącznik nr 2 do Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych) d. Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych (sporządzona w Nowym Jorku w 2006 roku, ratyfikowana przez Polskę w 2012 roku, Poz. 1169)
Vorherige Bekanntmachung: 752316-2025
Interne Kennung: ADP.2301.131.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część 3 1) Stacja badawcza – komputer, myszka, monitor, klawiatura – 1 komplet
Interne Kennung: część3
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer