2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti budovy - terminál MHD Liberec“ – projekt Design & Build
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb a stavebních prací pro zadavatele modelem Design & Build. - zpracování projektové dokumentace pro vydání povolení stavby na základě zpracované Studie stavebně technologického řešení a získání pravomocného povolení stavby; - Projektová dokumentace bude obsahovat také práce související s rekonstrukcí budovy a to zejména: - kompletní nátěr budovy - kontrola a případná oprava táhel zastřešení nástupišť - kompletní výměna makrolonů na zastřešení nástupišť - oprava okapů a svodů - výměna osvětlení nástupišť - změna čekárny na služebnu městské policie - obnova veškerého zařízení (sanita+osvětlení) veřejných WC včetně zmenšení a zbylé prostory na komerční využití - kontrola a oprava průčelí včetně hodin - v celé budově kompletně nové rozvody vody a elektro - zajištění a realizace stavebních prací dle pravomocného povolení stavby, schválené projektové dokumentace a požadavků zadavatele (rekonstrukce a snížení energetické náročnosti terminálu MHD Liberec).
Interne Kennung: 1184/2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Projekční práce.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změn závazku ze Smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění VZ. Zadavatel může využít tuto možnost v případě, že smluvní vztah se stávajícím dodavatelem bude ukončen způsobem stanoveným Smlouvou. Nový dodavatel může být zadavatelem písemně vyzván k plnění VZ tak, aby toto plnění ze Smlouvy převzal ve fázi rozpracovanosti od původního dodavatele, a dále v tomto plnění plynule pokračoval za smluvních podmínek, jako přecházející dodavatel. Tímto novým dodavatelem může být pouze účastník zadávacího řízení, který se umístil při hodnocení a posuzování nabídek vždy jako nejbližší další dodavatel v pořadí po původním dodavateli, se kterým byl smluvní vztah ukončen. Takto může zadavatel postupně vyzývat i další dodavatele dle výsledného pořadí při hodnocení nabídek, pokud předcházející dodavatel neposkytl ve stanovené a přiměřené lhůtě řádnou součinnost k uzavření Smlouvy nebo nabízenou změnu dodavatele písemně odmítne ještě před uplynutím stanovené lhůty k uzavření Smlouvy. Podmínkou uzavření Smlouvy s novým dodavatelem je splnění podmínek zadávacího řízení tímto dodavatelem, zejména splnění kvalifikace.