2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace KGJ 999 kW, kotelna ul. Kosmonautů, Turnov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a zprovoznění nové kogenerační jednotky pro teplárenský provoz (tj. soustrojí spalovacího pístového motoru, používajícího jako palivo zemní plyn včetně plynové řady, generátoru, elektrických rozváděčů, řídicího systému a tepelného modulu obsahujícího minimálně spalinový výměník, deskový výměník a potřebná čerpadla) (dále „KGJ“) v areálu Výtopny Nádražní, ulice Kosmonautů č.p. 1559, 511 01 Turnov, o instalovaném elektrickém výkonu 999 kWe, a zajištění jejího servisu po dobu záruční doby KGJ. Předmětem veřejné zakázky je dále dodávka, instalace a zprovoznění veškerého dalšího zařízení nutného pro připojení KGJ k distribučním sítím (zemní plyn, tepelná soustava, elektřina), dodávka akumulační nádrže, nutné stavební úpravy provozní budovy v místě instalace KGJ a další dodávky související s instalací a zprovozněním KGJ, a to vše způsobem popsaným a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci, zejména v Příloze 3 a Příloze 4, které tvoří její nedílnou součást, a dále servis dodané KGJ po dobu záruční doby KGJ včetně výměny provozních, mazacích a chladících hmot, a to způsobem popsaným a za podmínek stanovených v této zadávací dokumentaci, resp. jejích přílohách.
Interne Kennung: Instalace KGJ 999 kW, kotelna ul. Kosmonautů, Turnov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121200 Stromerzeugungsaggregate mit Fremdzündungsmotoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung, 50721000 Betriebsbereitmachung von Heizanlagen, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001