252800-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Versicherungen – Pojištění pro město Humpolec 2026 – 2030
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPojištění pro město Humpolec 2026 – 2030
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je poskytnutí pojištění majetku a odpovědnosti města Humpolce a pojištění druhé vrstvy odpovědnosti města Humpolce a jím zřízených organizací dle přílohy 4 zadávací dokumentace (Příloha 4 Specifikace předmětu veřejné zakázky), a to na dobu 48 měsíců. Pojištění zahrnuje: I. Pojištění majetku II. Pojištění elektronických zařízení III. Pojištění strojních zařízení IV. Strojní pojištění pojízdných strojů V. Pojištění strojních technologických zařízení VI. Odpovědnost obce VII. Druhá vrstva odpovědnosti VIII. Zpětný bonus Předmětem plnění veřejné zakázky je dále závazek nabídnout pojištění odpovědnosti s nulovou spoluúčastí pro školy a školky zřizované zadavatelem. Jedná se o pojištění odpovědnosti (škol a školek) s nulovou spoluúčastí pro tyto organizace (školy a školky) maximálně ve výši 1,5násobku vyplacených škod za poslední 2 roky (čili maximálně v úrovni škodného průběhu 66 %). Závazek nabídnout toto pojištění odpovědnosti s nulovou spoluúčastí pro školy a školky zřizované zadavatelem je hodnotícím kritériem.
Interne KennungVeřejná zakázka - Pojištění pro město Humpolec 2026 – 2030
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazená změna závazků Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku dle § 100 odst. 1 zákona. Mezi tyto změny náleží: • Aktualizace pojistných částek stávajícího majetku, každý rok k výročí pojistné smlouvy na pojištění majetku a odpovědnosti. Zadavatel si vyhrazuje změnu výše pojistného za jeden rok na základě aktualizace pojistných částek stávajícího majetku tak, že ke změně výše pojistné částky dojde tehdy, pokud se pojistná částka změní o 15 % ve vztahu k původní pojistné částce, popřípadě pojistné částce po předchozí provedené změně na základě této vyhrazené změny závazku. Změna bude provedena úměrně na základě sazeb pojistné smlouvy. Pokud se pojistná částka změní o méně než 15 % ve vztahu k původní pojistné částce, popřípadě pojistné částce po předchozí provedené změně na základě této vyhrazené změny závazku, pojistitel nebude požadovat doplatek pojistného a nebude namítat podpojištění. • Aktualizace sazbotvorných údajů pro pojištění odpovědnosti, každý rok k výročí pojistné smlouvy. Zadavatel si vyhrazuje změnu sazbotvorných údajů pro pojištění odpovědnosti za újmu za jeden rok na základě aktualizace rozhodných údajů pro pojištění odpovědnosti za újmu tak, že ke změně výše sazbotvorných údajů pro pojištění odpovědnosti za újmu dojde tehdy, pokud se rozhodné údaje pro pojištění odpovědnosti za újmu změní o 15 % ve vztahu k původním rozhodným údajům pro pojištění odpovědnosti za újmu, popřípadě rozhodným údajům pro pojištění odpovědnosti za újmu po předchozí provedené změně na základě této vyhrazené změny závazku. Změna bude provedena úměrně na základě sazeb pojistné smlouvy. Pokud se rozhodné údaje pro pojištění odpovědnosti za újmu změní o méně než 15 % ve vztahu k původním rozhodným údajům pro pojištění odpovědnosti za újmu, popřípadě rozhodným údajům pro pojištění odpovědnosti za újmu po předchozí provedené změně na základě této vyhrazené změny závazku, pojistitel nebude požadovat doplatek pojistného a nebude namítat podpojištění. • Nově pořízený majetek k datu jeho pořízení. Zadavatel si vyhrazuje změnu výše pojistného za jeden rok na základě pojistného za jeden rok na základě pořízení nového majetku tak, že ke změně výše pojistné částky dojde tehdy, pokud zadavatel pořídí nový majetek v hodnotě více než 15 % předchozí hodnoty majetku. Změna bude provedena úměrně na základě sazeb pojistné smlouvy. Pokud si zadavatel pořídí nový majetek v hodnotě méně než 15 % předchozí hodnoty majetku, pojistitel nebude požadovat doplatek pojistného a nebude namítat podpojištění. • Zadavatelem nově zřízené, založené a sloučené subjekty. K datu vzniku, nebo sloučení. Zadavatel si vyhrazuje změnu sazbotvorných údajů pro pojištění odpovědnosti za újmu za jeden rok na základě zřízení, založení a sloučení subjektu k datu vzniku, nebo sloučení subjektu. Změna bude provedena úměrně na základě sazeb pojistné smlouvy. • Zařazení již zřízeného subjektu, na základě rozhodnutí orgánů Zadavatele. K datu nabytí účinnosti tohoto rozhodnutí. Zadavatel si vyhrazuje změnu sazbotvorných údajů pro pojištění odpovědnosti za újmu za jeden rok na základě zařazení již zřízeného subjektu na základě rozhodnutí orgánů zadavatele k datu nabytí účinnosti tohoto rozhodnutí. Změna bude provedena úměrně na základě sazeb pojistné smlouvy. Skutečná cena změn závazku dle výše uvedeného § 100 odst. 1 zákona nesmí přesáhnout o více než 15 % cenu veřejné zakázky dle uzavřené smlouvy. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 zákona vyhrazuje možnost použití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb, a to především poskytnutí dalších (nových) služeb v oblasti pojištění (pojistných produktů) ve vztahu k majetku a odpovědnosti pojistníka/pojištěného ve lhůtě trvání pojistné smlouvy. Charakter a rozsah těchto služeb bude sjednán na základě dodatku k této smlouvě uzavřeného na základě jednacího řízení bez uveřejnění v souladu s § 66 zákona. Skutečná cena veřejné zakázky na nové služby nesmí přesáhnout o více než 20 % cenu veřejné zakázky dle uzavřené pojistné smlouvy.