25281-2025 - Ergebnis
Polen – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Odbiór odpadów z cmentarzy na terenie Gminy Zbrosławice w 2024 rok
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów z cmentarzy na terenie Gminy Zbrosławice w 2024 rok
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na wywozie nieczystości stałych z kontenerów o pojemności 1,1 m³ z terenów przyległych do cmentarzy znajdujących się na terenie Gminy Zbrosławice co najmniej raz w miesiącu w trzeci piątek miesiąca zgodnie z wykazem cmentarzy: 1) Miedary ul. Główna 2) Księży Las ul. Wiejska 3) Kamieniec ul. Tarnogórska 4) Zbrosławice ul. Kościelna/ul. Cmentarna 5) Łubie ul. Długa 6) Wieszowa ul. Sienkiewicza 7) Karchowice ul. Bytomska 8) Ziemięcice ul. Mikulczycka 9) Szałsza ul. Kościelna 10) Laryszów ul. Bohaterów Westerplatte zgodnie z zapotrzebowaniem, na telefoniczne lub pisemne zlecenie parafii, sołtysów i pracowników Zamawiającego
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PZP.271.28.2023