252831-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung – Vozidla pro ZZS PK 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vozidla pro ZZS PK 2025
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks sanitního vozidla rychlé lékařské pomoci v setkávacím systému (RV), 3 ks vozidel pro přepravu osob, materiálu a zařízení (TECH) a 1 ks sanitního vozidla rychlé zdravotnické pomoci ambulance typu B (RZP).
Interne Kennung: Vozidla pro ZZS PK 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114120 Fahrzeuge für paramedizinische Versorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu ceny za dílo v případě změny sazby DPH v daňových předpisech; Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.