2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw płynnych – olej napędowy oraz benzyna bezołowiowa dla Inowrocławskiej Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Inowrocławiu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej PB 95 do zbiornika naziemnego dwukomorowego mieszczącego się w Inowrocławiu przy ulicy Toruńskiej 165 (siedziba Zamawiającego). 2. Rodzaj i ilość dostaw objętych zamówieniem: 1) olej napędowy, spełniający wymogi PN-EN ISO 4259, w ilości 220 000 litrów rocznie, przy czym dostawy będą realizowane na żądanie Zamawiającego z częstotliwością 2-3 razy w miesiącu, w ilości do 8.000 litrów; 2) benzyna bezołowiowa PB 95, spełniająca wymogi PN-EN 228 w ilości 8 000 litrów rocznie, przy czym dostawy będą realizowane na żądanie Zamawiającego z częstotliwością 2 razy w roku, w ilości do 4 000 litrów. 3. Zamawiający zastrzega, że szacunkowa ilość zapotrzebowania na olej napędowy i benzynę bezołowiową PB 95, określona odpowiednio w pkt 2 ppkt 1 i 2, może różnić się od rzeczywistej, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości zapotrzebowania na olej napędowy i/lub benzynę bezołowiową PB 95. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie z tytułu niezamówienia pełnej ilości oleju napędowego i /lub benzyny bezołowiowej PB 95.
Interne Kennung: IPZ.6/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 PZP Zamawiający wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1 niniejszego artykułu, ponieważ składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa paliw płynnych – olej napędowy oraz benzyna bezołowiowa dla Inowrocławskiej Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Inowrocławiu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i sukcesywna dostawa oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej PB 95 do zbiornika naziemnego dwukomorowego mieszczącego się w Inowrocławiu przy ulicy Toruńskiej 165 (siedziba Zamawiającego). 2. Rodzaj i ilość dostaw objętych zamówieniem: 1) olej napędowy, spełniający wymogi PN-EN ISO 4259, w ilości 220 000 litrów rocznie, przy czym dostawy będą realizowane na żądanie Zamawiającego z częstotliwością 2-3 razy w miesiącu, w ilości do 8.000 litrów; 2) benzyna bezołowiowa PB 95, spełniająca wymogi PN-EN 228 w ilości 8 000 litrów rocznie, przy czym dostawy będą realizowane na żądanie Zamawiającego z częstotliwością 2 razy w roku, w ilości do 4 000 litrów. 3. Zamawiający zastrzega, że szacunkowa ilość zapotrzebowania na olej napędowy i benzynę bezołowiową PB 95, określona odpowiednio w pkt 2 ppkt. 1 i 2, może różnić się od rzeczywistej, uzależniona będzie od faktycznych potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia lub zwiększenia ilości zapotrzebowania na olej napędowy i/lub benzynę bezołowiową PB 95. Wykonawcy nie będzie przysługiwało żadne roszczenie z tytułu niezamówienia pełnej ilości oleju napędowego i /lub benzyny bezołowiowej PB 95.