252861-2026 - Wettbewerb
Polen – Spezialausbildung – „Usługa organizacji i realizacji dwudniowych szkoleń stacjonarnych (4 części)”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa organizacji i realizacji dwudniowych szkoleń stacjonarnych (4 części)”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa pn. „Usługa organizacji i realizacji dwudniowych szkoleń stacjonarnych (4 części)”. Część 1 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych – tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”. Część 2 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych. Finansowanie usług społecznych (z wizytą studyjną)”. Część 3 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza środowiska lokalnego. Usługi sąsiedzkie”. Część 4 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem – trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym” – 3 edycje”.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust 4 PZP składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z art. 63 ust. 1
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
TitelOrganizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych – tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”.
BeschreibungCzęść 1 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Centrum Usług Społecznych – tworzenie, organizacja, zarządzanie. Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”.
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelOrganizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych. Finansowanie usług społecznych (z wizytą studyjną)”.
BeschreibungCzęść 2 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Katalog usług społecznych. Finansowanie usług społecznych (z wizytą studyjną)”.
LosLOT-0003
TitelOrganizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza środowiska lokalnego. Usługi sąsiedzkie”.
BeschreibungCzęść 3 – organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Diagnoza środowiska lokalnego. Usługi sąsiedzkie”.
LosLOT-0004
TitelOrganizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem – trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym” – 3 edycje”.
BeschreibungCzęść 4 – Organizacja i realizacja dwudniowego szkolenia stacjonarnego pt. „Bezpieczeństwo osobiste pracownika socjalnego podczas wykonywania czynności zawodowych. Sposoby radzenia sobie ze stresem – trudne sytuacje związane z wypaleniem zawodowym” – 3 edycje”.