2529-2025 - Ergebnis
Polen – Lokalnetz – Kompleksowe świadczenie usług operatora korporacyjnej sieci statystyki publicznej WAN-GUS dla jednostek służb statystyki publicznej w celu zapewnienie bezpiecznej transmisji danych miedzy jednostkami
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowe świadczenie usług operatora korporacyjnej sieci statystyki publicznej WAN-GUS dla jednostek służb statystyki publicznej w celu zapewnienie bezpiecznej transmisji danych miedzy jednostkami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług operatora korporacyjnej sieci statystyki publicznej WAN-GUS dla jednostek służb statystyki publicznej w celu zapewnienie bezpiecznej transmisji danych miedzy jednostkami. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie w wydzielonej, rozległej sieci WAN dla jednostek służb statystyki publicznej. W załączniku nr 2a do SWZ wymieniono odbiorców oraz lokalizacje i adresy jednostek statystyki publicznej (tabela nr 1), w których będą instalowane i wdrażane do eksploatacji połączenia oraz informację o lokalizacjach objętych opieką konserwatora zabytków (tabela nr 2). W terminie 20 dni od podpisania umowy Wykonawca przedstawi projekt techniczny zawierający opis prowadzenia prac zapewniający minimalizację utrudnień w pracy sieci WAN Zamawiającego, harmonogram podłączenia sieci Zamawiającego do sieci Wykonawcy wraz uruchomieniem usług z podziałem na typy lokalizacji, przykładowe konfiguracje routerów CE, CPE dla każdego typu lokalizacji (A, B, C), schemat połączeń między urządzeniami teletransmisyjnymi, wykaz zastosowanych urządzeń CPE oraz CE wraz z miejscem ich instalacji. Wykonawca będzie świadczył usługę transmisji danych IP VPN / MPLS w oparciu o standard RFC 4364 BGP/MPLS na bazie: własnych lub pozyskanych łączy dostępowych bez punktu styku z siecią Internet na całej długości, własnych urządzeń CE i CPE zainstalowanych w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, sieci szkieletowej MPLS Wykonawcy
Vorherige Bekanntmachung485007-2024
Interne KennungCIS-WAZ.271.9.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usług operatora korporacyjnej sieci statystyki publicznej WAN-GUS dla jednostek służb statystyki publicznej w celu zapewnienie bezpiecznej transmisji danych miedzy jednostkami. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywać się będzie w wydzielonej, rozległej sieci WAN dla jednostek służb statystyki publicznej. W załączniku nr 2a do SWZ wymieniono odbiorców oraz lokalizacje i adresy jednostek statystyki publicznej (tabela nr 1), w których będą instalowane i wdrażane do eksploatacji połączenia oraz informację o lokalizacjach objętych opieką konserwatora zabytków (tabela nr 2). W terminie 20 dni od podpisania umowy Wykonawca przedstawi projekt techniczny zawierający opis prowadzenia prac zapewniający minimalizację utrudnień w pracy sieci WAN Zamawiającego, harmonogram podłączenia sieci Zamawiającego do sieci Wykonawcy wraz uruchomieniem usług z podziałem na typy lokalizacji, przykładowe konfiguracje routerów CE, CPE dla każdego typu lokalizacji (A, B, C), schemat połączeń między urządzeniami teletransmisyjnymi, wykaz zastosowanych urządzeń CPE oraz CE wraz z miejscem ich instalacji. Wykonawca będzie świadczył usługę transmisji danych IP VPN / MPLS w oparciu o standard RFC 4364 BGP/MPLS na bazie: własnych lub pozyskanych łączy dostępowych bez punktu styku z siecią Internet na całej długości, własnych urządzeń CE i CPE zainstalowanych w miejscach wskazanych przez Zamawiającego, sieci szkieletowej MPLS Wykonawcy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – załącznik nr 1 do SWZ, - projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 2 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 72720000 Fernnetzdienste