2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup ambulansów drogowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup ambulansów drogowych - 2 części: Część nr 1 Ambulans drogowy wyposażony w nosze elektryczne bariatryczne - 2 szt Część nr 2 Ambulans drogowy odpowiedni do transportu minimum 4 osób, w tym jednej na noszach - 3 szt
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ambulans drogowy wyposażony w nosze elektryczne bariatryczne
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia - załącznik 1.1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Rozdział 7 pkt 1 ppkt 5) SWZ: W trakcie realizacji zamówienia, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Pzp. Zamawiający określa warunki realizacji prawa opcji zgodnie z poniższymi zasadami: a) skorzystanie z prawa opcji będzie polegało: - w zakresie części nr 1 zamówienia - na zakupie dodatkowej 1 sztuki ambulansu drogowego wyposażonego w nosze elektryczne bariatryczne - w zakresie części nr 2 zamówienia - na zakupie dodatkowej 1 sztuki ambulansu drogowego odpowiedniego do transportu minimum 4 osób, w tym jednej na noszach. b) uruchomienie prawa opcji w zakresie każdej części zamówienia będzie uzależnione od możliwości finansowych Zamawiającego, szczegółowe warunki skorzystania z prawa opcji określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących załącznik 8 do SWZ, c) skorzystanie z prawa opcji w ramach danej części zamówienia jest uprawnieniem Zamawiającego, Wykonawcy nie przysługuje prawo domagania się realizacji zamówienia w zakresie poszerzonym, jeżeli Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji, d) nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie wymaga podania przyczyny i nie stanowi podstawy do dochodzenia względem niego odpowiedzialności z tytułu niewykonania umowy, e) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w zakresie danej części zamówienia w terminie obowiązywania umów (dla każdej części zamówienia), f) uruchomienie opcji nie powoduje zmiany terminów realizacji zamówień, termin realizacji zamówienia w ramach prawa opcji jest tożsamy z terminem realizacji zamówienia podstawowego, g) o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę mailowo na adres wskazany w umowie nie później niż w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy, h) w przypadku skorzystania z prawa opcji, Wykonawcy przysługuje wynagrodzenie określone przez Wykonawcę w formularzu ofertowym, rozliczane na zasadach określonych w umowie, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ, i) skorzystanie z prawa opcji w zakresie danej części zamówienia nie stanowi zmiany tej umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Ambulans drogowy odpowiedni do transportu minimum 4 osób, w tym jednej na noszach
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia - załącznik 1.2 do SWZ