2. Verfahren
Verfahren
Titel: Péče o nelesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení DNS s názvem „Péče o nelesní ekosystémy v NP a CHKO Šumava“, jehož předmětem bude realizace činností za účelem provádění nadefinovaných druhů sečí a pastev, kompostovacích služeb, vertikutací a výhrabu stařiny a vláčení na vytipovaných přírodovědně a ochranářsky cenných lokalitách bezlesí, včetně podmáčených a rašelinných lokalitách na území NP a CHKO Šumava.
Interne Kennung: Péče o nelesní ekosystémy na území NP a CHKO Šumava
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 138 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Část G_Vertikutace a výhrab stařiny
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky kategorie G_Vertikutace a výhrab stařiny jsou tyto konkrétní činnosti: - odstranění stařiny, narušení drnu ze stanovené plochy - shrabání biomasy a její shromáždění na zadavatelem stanoveném místě - odvoz biomasy na místo ekologické likvidace (ev. na stanovené místo dočasného úložiště) Podrobná specifikace předmětu plnění kategorie G veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 1g zadávací dokumentace Technologický list činností.
Interne Kennung: Část G_Vertikutace a výhrab stařiny