See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa 1 163,4 tony spoiwa mineralno-cementowego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 163,4 tony spoiwa mineralno – cementowego, franco Kopalnia Soli „Bochnia”, ul. Campi 15.
Interne Kennung: 2/2025/EZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24911200 Kleber
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 163,4 tony spoiwa mineralno-cementowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 163,4 tony spoiwa mineralno – cementowego, franco Kopalnia Soli „Bochnia”, ul. Campi 15
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zrealizuje dostawę, o wartości 20% ceny całkowitej brutto podanej w ofercie. Realizacja pozostałej dostawy, o wartości 80% ceny całkowitej brutto za wykonanie przedmiotu zamówienia w maksymalnym zakresie, zależne będzie od potrzeb Zamawiającego (prawo opcji).