2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren en plaatsen Containerbehuizingen gft+e
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren en plaatsen van bovengrondse containerbehuizingen gft+e (in het vervolg containerbehuizing). De containerbehuizing is voorbereid op een door de Gemeente te plaatsen toegangssysteem. De geraamde hoeveelheid te leveren plaatsen containerbehuizingen over de looptijd van de overeenkomst is 220 stuks. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan 2 keer met één jaar worden verlengd.
253049-2026 - Mededinging
Nederland – Afval- en vuilcontainers en bakken – Leveren en plaatsen Containerbehuizingen gft+e
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: